Takubomaster

Світ бездоганний у твоїх очах...


Але тепер в Україні, як і в усьому цивілізованому світі пацієнти можуть сподіватися на якісну діагностику і навіть на індивідуальний підбір окулярів та контактних лінз для поліпшення зору в салонах оптиках

Помічати все, до найдрібніших деталей - це привілей тепер для кожного. Не лише дивитися, але й бачити, насолоджуватися життям легко, коли на варті вашого зору кваліфіковані фахівці. Коли постає вибір обрати контактні лінзи, чи окуляри, у чому їх відмінність і принцип дії, зазвичай буває важко визначитися, що саме підходить тобі не маючи відповідної кваліфікованої допомоги. Припуститися помилки сьогодні добираючи окуляри неприпустимо, бо вже завтра можна поплатитися власним здоров'ям.

Але тепер в Україні, як і в усьому цивілізованому світі пацієнти можуть сподіватися на якісну діагностику і навіть на індивідуальний підбір окулярів та контактних лінз для поліпшення зору в салонах оптиках. Фахівці-оптометристи допоможуть визначитися і нададуть всю вичерпну інформацію, яка допоможе людям зі слабким зором бачити більше і краще, допоможуть відчути себе повноцінним.

Питання підготовки спеціалістів оптометристів стоїть на порядку денному більш ніж 5 років. Попри значні здобутки розвитку оптичної галузі, акцент був зроблений саме на необхідності оптометристів. Це питання неодноразово порушувалося у колах фахівців, втім, саме плідній роботі ВА «Укроптика» його можна вважати вирішеним. Спеціалісти «Укроптика» вчасно визначили приорітети щодо розвитку окремих напрямків роботи та галузі вцілому. Маючи власну активну позицію, постійно проводили необхідні для удосконалення і нових напрацювань заходи: конференції, круглі столи і корисні зустрічі провідних спеціалістів у робочому форматі. Неодноразово висвітлювали питання і звітували про нові здобутки і щодо відкриття навчального закладу за спеціальністю «оптометрист». Цих фахівців тривалий час гостро не вистачало. Адже сучасні технології, маючи складну і розгалужену систему користування вимагали кваліфікованих фахівців. Зусилля не були марними, результат сам за себе говорить. Відтепер набути арсенал необхідних знань можливо, підготовка нових кадрів і цінних спеціалістів оптометристів налагоджена на базі Черкаського медичного коледжу за підтримки МОЗ України і підтримки фахівців оптичної галузі, адже навчальна програма розробляється під керівництвом головного офтальмолога МОЗ України С. О. Рикова.

Бажаючих вступити до коледжу і отримати знання у цьому напрямку чекають до 15 вересня цьго року. Заняття по підготовці оптометристів розпочнеться вже за місяць після оформлення необхідних документів для навчання - 15 жовтня 2009 року. Умови для вступу цілком реальні: наявність диплому молодшої медсестри, лаборанта або фельдшера. Новоспечені студенти зможуть опанувати професію за рік чи півтора, а по закінченню навчального терміну отримати диплом зі спеціалізації-оптометрист. Набуті знання нададуть можливість працювати в оптичній галузі, зокрема виписувати індивідуальні рецепти для виготовлення окулярів, кваліфіковано підбирати оправи, лінзи, контактні лінзи та інше. До того ж, ті, хто отримав необхідні знання зможуть отримати ліцензію МОЗ України згідно чинного законодавства з правом на роботу в оптичній галузі. Решту необхідної інформації всі зацікавлені зможуть отримати, звернувшись до офісу виконавчої дирекції ВА «Укроптика».

Не зволікайте часом, подбайте про майбутнє сьогодні. Ваші знання збережуть зір, а можливо навіть і особливий погляд на довгі роки життя тим, хто цього потребує.

Більш детальну інформацію можно отримати в офісі виконавчої дирекції ВА «Укроптика».

Тел.: 8 (067) 230-92-66.

E-mail: info@ukroptika.ua.

Интернет-адрес: www.ukroptika.ua.

Источник: пресс-служба ВА «Укроптика»