Компания optic DIAS (Украина) провела учебный цикл семинаров


Трехдневный учебный цикл семинаров «Практическая рефракция» состоялся при поддержке Университета «Украина»

Компанія optic DIAS за підтримки Університета «Україна» провела 3-денний навчальний цикл семінарів «Практична рефракція».

Головним доповідачем та тренером виступав німецький доктор оптомерії Алекс Лоок.

Алекс Лоок – дипломований інженер, кандидат наук, викладач академії Йєна на кафедрі наук по оптиці і оптометрії в дисциплінах: оптометрія / суб’єктивна рефракція, об’єктивна рефракція, забеспечення людей зі слабким зором, фізиологічна оптика, світлотехника  і контактні лінзи.

Університет «Україна» є інклюзивним університетом з багатьма факультетами та напрямками освіти, а також реабілітаційним центром  для малорухливих осіб та зі слабким зором або слухом.

Компанія optic DIAS – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор лінз Zeiss в Україні традиційно запросив лікарів-офтальмологів і оптометристів на навчання.

В «Практичну рефракцію» входили такі теми, як монокулярна і бінокулярна рефракція, підбір та призначення призм, порушення акомодації, нічна міопія. Програма була дуже щільною та насиченою, але такою бажаною українськими фахівцями. Дуже цінним було те, що кожна тема супроводжувалась практичними майстер-класами на суперсучасному обладнанні Zeiss. Наразі Академія Ернста Аббе в Йєні використовує обладнання Zeiss, тому учасники семінара змогли набути унікальний досвід роботи з екосистемою Zeiss.

Цей захід віявився настільки популярним, що вже заплановані наступні семінари за участю Алекса Лоока, в тому числі і дитяча оптометрія.

Компанія optic DIAS висловлює подяку Університету «Україна» за підтримку української оптометрії, компанії Ravita за надання обладнання і, звісно, нашим цікавим та професійним учасникам зі всієї Украіни!

З питань участі в наступних освітніх програмах звертайтеся до менеджерів компанії optic DIAS.

Подготовлено OCHKI.com по материалам компании «optic DIAS Украина»

Ближайшие события